evden eve nakliyat

Volkswagen Passat B6 B7 Anahtar

ileadmin

Volkswagen Passat B6 B7 Anahtar

Bugün sizlere Türkiye’de Çok sevilen ve tutulmuş olan Volkswagwn Passat B6 ve B7 Anahtar Kodlama ve kopyalama hizmeti sunmaktayız. Yıllardır Trafiklerde olan Volkswagen Passat Son kasa aracını piyasaya sürdü ve kendisi gibi anahtarıda yakışıklı olan aracımıza Yedek anahtar ihtiyacı doğdu ve bizde online çalışan lisanslı kodlama cihazlarımızla bu hizmeti sizlere vermeye başladık. yeni bir araç aldınız ve eski sahibi anahtarı kaybettiğini söylüyor 80 – 200 bin tl lik bir arac ve anahtarın birisi yok sorun burada başlıyor. Hem gönlünüz rahat olsun hemde ilerleyen dönemde kaskoda sıkıntı yaşamamak için mutlaka 2. Anahtarınızın olması gerekli Bu işlem sadece Passat B6 B7 Anahtar için geçerli değil tüm araçlar için aynı .

 

Sizlere her cesit keyless go lu veya duz model passat anahtari yapmaktayiz. Bizi tercih ettiginiz icin teşekkürler ..

1. örnek Volkswagen Passat B6 B7 Aracınız bir şekilde çalındı kasko firmaları sizden yedek ve asıl anahtarı talep edicek siz eğer iki adet Araca ait anahtarı teslim etmezseniz güvenlik açığı olduğu için size aracın bedelini ödemeyecektir. (araca ait dedim bir çok kişi çalındıktan sonra aynı anahtardan alıp kasko firmasına teslim ediyor ama anahtarlara immobilizer kısmında araca aiı şase numarası elektronik olarak yazmaktadır. Uzun lafın kısası Firma bu basit oyunu yemez mutlaka gerçekten araca ait 2 anahtar olması gerekir.
2. Örnek . Elinizde 1 adet Passat b7 b6 anahtar mevcuttu Anahtarınızı Kaybettiniz . Aracı çekiciyle servise götüreceksiniz ortalama 20 gün araç serviste bekleyecek çünkü anahtar aracın ait olduğu ülkeden geliyor ve yedek anahtar yaptırma fiyatının en az 3 katı bir fiyat karşınıza çıkacak. Yağmurdan kaçarken doluya tutulmak gibi birşey .
bu örnekleri onlarca çoğaltabilirim Vaktiniz ve paranızı boşa harcamamak için mutlaka Araç aldığınız zaman Magzamızı ziyaret edin siz çayınızı kahvenizi içerken biz size yeni anahtarı yapalım araçtan araca değişiklik göstersede ortalama Anahtar yapım süresi 20 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir.
Kaybolanolan Oto anahtarlarını araç beyninden siliyoruz.
Kaybettiğiniz anahtarın yedeğini çıkarırken ayrıca belirtirseniz aracın beyninden diğer bilgileri silebiliriz bu şekilde eski anahtarlar aracınızı çalıştıramaz hale gelir bu işlem araçtan araca değişiklik göstermektedir lütfen detaylı bilgiyi uzman ekibimizden alınız.

Sizinde Volkswagen Passat B6 B7 Anahtarına ihtiyacınız varsa bizi arayabilirsiniz.

05336614488

Marka Model Bizim için hiç fark etmez Oto Anahtarcı Ustalarımız gelir ve sizlere kısa süre içinde Çözüm üretir.

Volkswagen Passat B6 B7 anahtarı 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 , 2010 , 2011 , 2012 , 2013 , 2014 model

İsterseniz İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan iş yerlerimize gelip Oto Anahtar Çoğaltma işlemlerinizi yaptırabilir , Pil değişimi veya kumanda çoğaltma yada Anahtar Tamiratı işlemlerinizi iş yerimizde yapabiliriz.

Yıpranan buton lastikleri, kırılan kumanda kasaları, arızalanan susta mekanizmasını yenileriyle değiştiriyoruz.
Volkswagen Passat B6 B7 Anahtar güncel Fiyatı için bizi arayınız .

Yıllardır sevilerek kullanılan Volkswagen grubunun üst sınıf aracı olan passat b6 b7 ve cc araclarının sadece yedek anahtar kodlama ve kopyalama işlemi değil diger pil değişimi eskimiş yıpranmış kasa değişimi bakım onarım işlemlerinizide yapmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder başka bir yazımızda görüşmek üzere hoşçakalın.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Anahtarcı Tıkla Ara
× Fiyat Bilgi Hattı