Renault Talisman Anahtar

ileadmin

Renault Talisman Anahtar

Renault Talisman Anahtar

Renault Talisman yedek ve kayıp anahtar yapımı için bizleri arayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize İstanbul’un her noktasında hizmet vermekteyiz. Kayıp veya yedek Renault yedek anahtarı hizmeti .
Sadece Renault talisman Kart anahtar kopyalama işlemi yapmıyoruz kaybolmuş anahtarınızıda araç hafıızasından siliyoruz.
Renault Talisman 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 marka ve model araçların yedek anahtarları garantili olarak yapılmaktadır. Yaptığımız her anahtarın 1 yıl garantisi mevcuttur . Sizden tek isteğimiz anahtara sıvı teması ve sert düşme olmasın.
Sizinde Talisman Kart Anahtarına ihtiyacınız varsa bizleri iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Renault Talisman anahtar


Tamamen kaybolmuş anahtarlarınızı çekici ihtiyacı duymandan geli aracın bulunduğu konumda anahtar yapıyoruz bu şekilde gereksiz masrftan ve zaman kaybından kurtulmuş oluyorsunuz.
Yetkili servislerde bu işlem 15 ile 25 gün arasında sürmektedir ve bizim size vericeğimiz fiyat neredeyse yarı yarıyadır.
Hem zamanda hemde ekonomik olarak kazançlı çıkmak için doğru adrestesiniz.
Şunuda özellikle belirtmek isterimki yapacagımız araçlarda kesinlikle ruhsat kontrolü yapmaktayız. Ruhsat sahibi olmayan kişilere kesinlikle anahtar yapılmamaktadır.
uygun fiyata kaliteli bir iş istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizden fiyat almadan anahtar yaptırmmanızı öneririz.
Kumandalı ve kumandasız oto yedek anahtar yapımı
Kilitli kalan araçlarınızın hasar vermeden özel aletler ile çilingir servisi Tüm anahtarları Kayıp arabaya sıfırdan anahtar yapımı
Çalınan veya kaybolan anahtarların araç hafızasından silinmesi
Yıpranmış,hasar görmüş anahtar ve kumandaların tamiratı ve dış kasa değişimi.

aracınızda kart okunamadı okunamıyor kartı yuvaya yerleştirin arızası çıkıyorsa mutlaka yedek bir kart anahtar yaptırmanız gerekir bir anahtarla gezmek her zaman söylediğimiz gibi risk taşır şöyle düşünün anahtarınız olur olmaz bir yerdeyken bozuldu bütün işiniz gücünüz ve planınız bozulacak ve yedek anahtar yaptırma fiyatının Yaklaşık 4 katını maliyet oluşacaktır Bu sebepten ötürü mutlaka anahtarınızı yaptırın.


Renault Talisman anahtar

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ 

• Arabayı bize geri getirmeni beklemiyoruz, gerekirse arabaya geliyoruz 

• Stoklarımızda kart ve anahtar taşıyoruz ve aynı gün işi bitirebiliyoruz, satıcının parça ve kod sipariş etmek için genellikle 5 güne ihtiyacı var.

• Normalde bayillerden daha ucuza çalışırız.

Ana satıcılar normalde anahtar ve kart stoklarını tutmazlar, bunlar için göndermeleri gerekir, satıcı ekipmanı gerekli pin kodlarını araçtan çıkarmaz, bu nedenle göndermeleri gerekir; işi bitirmeden önce 5 ila 7 gün sizi bekletir . bu yüzden hizmetimiz aynı anahtar için daha hızlı ve daha ucuz,

Renault anahtarlarının ve kartlarının sağlıklı bir stokunu taşıyoruz ve ekipmanımız araçtan gerekli kodları çıkaracak, bu size hızlı ve aynı gün hizmet sunmamızı sağlıyor.

Bayiler normalde mobil değildir, bu yüzden size gelmeyecektir, bunun yerine aracınızı kurtarmaları için kurtarma ücretleri ödemeniz gerekir, bu masraflı olabilir.

Tamamen mobiliz, bu nedenle araçlarınızın bulunduğu yere geldiğinizden kurtarma masraflarını düşürün.

Kısacası, size bayilerden daha hızlı, daha az sıkıntı ve normalde daha ucuz hizmet sunabiliriz.

0533 661 44 88

Her çeşit Renault Talisman Anahtarı Ve her çeşit Renault marka aracın kartımı kilit tamir ne onarımını sizlere garantili hızlı bir şekilde yapmaktadır bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz Ayrıca sizlere Renault Talisman anahtarın içinde 20 32 pil olduğunu belirtmek isterim bir gün lazım olabilir bir kenara not edin telefon numaralarımız 0533 661 44 88 – numaralarımız da kaydedersiniz sizlere her çeşit oto anahtar sıkıntısında yardımcı olabiliriz

Renault Talisman aracım kilitli kaldı hiç anahtarı yok ne yapacağım ?

Yedek anahtarınız yoksa bu durumun başınıza gelme olasılıgı çok yüksek . Ama hiç sorun etmeyin Bizi arayın aracın olduğu yerin konumunu yollayın ve ruhsatla aracın size ait olduğunu kanıtlayın kısa sürede size yeni anahtarınızı teslim edelim.

Renault Talisman kart anahtar pili biterse aracım çalışır mı ?

Evet çalışır . Renault logosunun olduğu yerin arkasında pil yuvasına ulaşır gibi kapağı sökün karşınıza L şeklinde bir anahtar çıkacak kapı kolunda koruyucu kapak ver orayı söküp bu anahtar yardımıyla kapınızı açın ve star stop düğmesine anahtarın logolu kısmını tutun bu şekilde aracınız çalışacaktır .

Renault Talisman Anahtar fiyatı nedir ?

Anahtarlar yurt dışından geldiği için sık sık fiyat güncellemesi olmaktadır güncel fiyatlar için bizimle telefonla veya whatsapp hattından iletişime geçebilirsiniz. 0533 661 44 88

Renault Talisman kart anahtar kasko mu bozarmı ?

Dışarıdan anahtar yaptırmanız kaskoyu bozmaz aksine yedek anahtarı olmayan araclar çalındığı zaman diğer anahtarın kimde olduğu belli olmadığı için kasko firması size ödeme yapmaz. Yeni araç aldığınızda veya araç satarken mutlaka 2. anahtarı almayı ve teslim etmeyi unutmayın.

Renault Talisman anahtar fiyatı,
Renault Talisman anahtar kayboldu,
Renault Talisman anahtar kodlama,
Renault Talisman anahtar kopyalama,
Kontak tamiri ve şifre değişimi.

Renault Talisman anahtar okumuyor,
Renault Talisman anahtarı,
Renault Talisman kontak anahtarı fiyatı,
Renault Talisman orjinal anahtar fiyatı,
Renault Talisman anahtar pil değişimi,
Renault Talisman Anahtar kabı,

kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmak için 8 adet personeliyle istanbul Anadolu ve avrupa yakasına hizmet vermekteyiz. Sadece Renault Talisman anahtar yapımı ve kopyalama işlemi yapıyoruz Ayrıca Renault Talisman pil değişimi eskiyen yıpranan bozulan kasa değişimi dış kasa değişimi mekanik acil durumlara karşı aracınızı açmaya yarayan uç kısmına yapıyoruz kullandığımız cihazlar yaklaşık 15 dakika sürmektedir logoları üstündedir ve sizlere istanbul’un her yerinde kayıp iken bile Renault Talisman anahtarı kopyalıyoruz.

Umarım verdiğimiz bilgilerle ve video ile sizlere yetrince yardımcı olmuşuzdur aklımaza gelmeyen bir sorunuz veya yardımcı olabileceğimiz başka bir konu varsa yorum yoluyla veya bizi arayarak sorabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder kazasız belasız sürüşler dileriz .. Serkan..

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

TIKLA ARA
× Fiyat Bilgi Hattı